V krajině (PF 2008)
litografie, 2007, 8 x 12,7 cm, sign. PD Šára 07
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 27
Auction price: 40 CZK (2 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 15:43
Current price: 40 CZK (2 €)
Last auctioneer: ID5**5 History of bids
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 27
Auction price: 40 CZK (2 €)
Current price: 40 CZK (2 €)