Volavky
litografie, 18,5 x 12,7 cm, sign. PD Halla, text: Vzpomínka na Zlatou svatbu manželu Boženy a Josefa Kašparových, kterou slavili v dobré pohodě v Písku 31. května 1991.
ID: 265
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:38
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)