Novoměstská radnice
litografie, 1992, 14,7 x 8 cm, sign. UD Jiří Bouda 92, PF 1993 Miloslav Janča, lehce pomačkáno ve spodní části
ID: 260
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:02
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)