Na saních (PF 1940)
litografie, 1939, 8 x 14 cm, sign. PD Karel Minář 39
Antiqari.at Radhošťská
ID: 26
Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 11:21
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)