Muž na velocipédu
litografie, 1978, 9 x 6,5 cm, sign. DU Kamil Lhoták 79, PF 1980
člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
ID: 244
Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:28
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu