P.F. 1966
litografie, 1965, 15 x 11 cm, sign. UD Kamil Lhoták 65, J. Hrachovec, dobrý stav
člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
ID: 229
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:29
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)