Václavské náměstí 21. XII. 1918
litografie, 1918, 15 x 11,5 cm, sign. PD Viktor Stretti, PF 1919
ID: 16
Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:04
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)