Potůček
litografie, 1979, 14,2 x 10,2 cm, sign. PD Hölzelová79, 23/60
žákyně O. Nejedlého a V. Silovského
ID: 139
Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:53
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)