Sváteční skříň (PF 94)
litografie, 1993, 11 x 7,2 cm, sign. DU Jkavan 93, autorský tisk
Provenance: Antiquarian Dlážděná
disciple of prof. A. Strnadel, J. Trnka and Z. Sklenar
ID: 13
Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 13:30
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID5**5 History of bids