Pták na větvi
litografie, 1969, 12,1 x 9 cm, sign. PD M. Kazdová, PF 1970
ID: 122
Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:31
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)