Ženský akt s růži - PF
litografie, 1989, 19,4 x 10,7 cm, sign. PD Martin Wielgus 89, 195/200, PF
studium na AVU v Praze, poté žák A. Fišárka na VŠUP tamtéž
ID: 548
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 20:59
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)