Cyril Chramosta (1908-1990)
V r. 1937 působil jako stavitel. Po celý svůj život žil převážně v Praze, ale neustále se vracel na chalupu do rodného Husince, ve 30. a 40. letech 20. stol. působil v Březnici, od pol. 50. let navštěvoval také Mělnicko, svůj provizorní ateliér měl v Obříství.
Vytvořil rozsáhlý soubor obrazů s tématikou rybníků či rybářů.
autodidakt
také působil jako grafik
Zkrocení ďábla
litografie, 1968, 20 x 14,5 cm, sign. DU Chramosta, PF 1969
žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze
ID: 389
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 18:20
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID1**1
Historie příhozu