Milena Dvořáková (1944-1992)
žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové; malířka, grafička; věnovala se grafice, zejména litografiím a ex libris; navrhovala obálky knih pro nakladatelství Československý spisovatel; z olejů např. Hommage a Antonio Vivaldi z roku 1979 (soukromá sbírka, Holandsko), Půlakt z roku 1980 (soukromá sbírka, Švýcarsko) a Marek, Matouš, Lukáš (1973)
Portrét Magdy Šachové
litografie, 32,4 x 26,9 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 55/60, mírně pokrčený papír
žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové
ID: 53
Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 17:37
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID6**2
Historie příhozu