dřevoryt, 1923, 43 x 54,5 cm, sign. PD Vík, značeno LD v desce VIK 23
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 345
Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2024 20:31
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: ID4**7 History of bids