dřevoryt, 1923, 43 x 54,5 cm, sign. PD Vík, značeno LD v desce VIK 23
ID: 345
Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2024 20:31
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu