Tři unavená děvčata
akryl, plátno, 70 x 50 cm, sign. PD Raiser, klínový rám
Provenience: z ateliéru autora
ID: 331
Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2024 20:17
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu