William Shakespeare
litografie, 33,5 x 24 cm, sign. PD Jiří Suchý, pasparta, č. 62/200
Antiqari.at Radhošťská
ID: 306
Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2024 19:52
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)