Jana Reinerová (1946)
Bertramka (boční vchod)
litografie, 18,7 x 11,2 cm, sign. DU Jana Reinerová
žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
ID: 25
Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:39
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID3**7
Historie příhozu