Svatý Václav
litografie, 2010, 16,5 x 9,5 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek, exlibris R. Šteiner
žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
ID: 209
Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2024 18:15
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu