Jiří Chadima (1923)
žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar; malíř, grafik; do 1958 pracoval v oboru užité a knižní grafiky a propagační tvorby; vystavoval jako host na členských výstavách SČUG Hollar; od 1958 vystavuje obrazy a grafiku se skupinami Tvorba a Městská krajina v Hradci Králové; zastoupen ve sbírkách GHMP, Galerie moderního umění v Hradci Králové, GU Karlovy Vary aj.
Svatá rodina
litografie, 1944, 15 x 10,3 cm, sign. PD Jiří Chadima 44, č. 2/15
ID: 205
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2024 18:11
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID3**4
Historie příhozu