Ex libris Jany Zavadilové
litografie, 1960, 7,5 x 10,1 cm, sign. UN Liesler 1960
ID: 193
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 19:21
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu