Akt dívky
litografie, 1958, 13,5 x 8,5 cm, sign. PD J. John 58
žák prof. Kaplického, člen UB 12, Umělecké besedy a SČUG
ID: 186
Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 19:15
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)