Ryba s tváří ženy
litografie, 5 x 6 cm, sign. PD L. Jiřincová
ID: 181
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 19:12
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu