Nejlepší pokrejvač
koláž, akvarel, tuš, papír, 1996, 20 x 27,8 cm, sign. PD Michal Hrdý, text: To je zdejší nejlepší pokrejvač. Dokonce má krycí jméno!, na zadní straně autorské razítko
Provenience: z rodiny přátel autora
ID: 144
Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 16:51
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID3**2 History of bids