Příprava večeře
koláž, akvarel, tuš, papír, 21 x 26,5 cm, sign. PD Michal Hrdý, text: Už se vaří!
Provenience: z rodiny přátel autora
ID: 140
Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 16:55
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID3**2 History of bids