Juda (a Thámar)
zlacený reliéfní tisk, 14,5 x 15 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, nově adjustováno
žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy
ID: 134
Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 16:51
Aktuální cena: 14.008 CZK (584 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu