Na koni II
litografie, 17 x 11 cm, sign. PD K. Hruška 80, č. 14/120
ID: 671
Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 20. 12. 2022 19:10
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID3**8 History of bids
ID: 671
Auction price: 100 CZK (5 €)
Current price: 100 CZK (5 €)