Pivovarský dvůr
akvarel, tuš, papír, 44 x 60 cm, sign. PD Kpk, PD papír značen slepotiskovým razítkem Roeders Ambos (Papírna v Hostinném na Michalově poli)
žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl
ID: 51
Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 08:50
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu