Kořalka
litografie, 1979, 31 x 23,5 cm, sign. PD Liesler 79
ID: 386
Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 14:25
Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)