Plzeňské divadlo
litografie, 1975, 19,5 x 15,5 cm, sign. PD Jícha 75, č. 90/200
ID: 689
Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 20. 12. 2022 19:28
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID3**8 History of bids
ID: 689
Auction price: 50 CZK (3 €)
Current price: 50 CZK (3 €)