Japonská krajina
litografie, 41 x 29,5 cm, sign. PD V. Fiala, č. 4/12
ID: 452
Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 15:31
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
ID: 452