Podzim
litografie, 1988, 8,5 x 12,5 cm, sign. DU Z. Oberthorová 88, č. 50/120
ID: 994
Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:33
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu
ID: 994
Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)