V baru
litografie, 1978, 40,5 x 29,5 cm, sign. PD V. Ševčík 1978, č. 5/16
ID: 988
Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2022 16:27
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
ID: 988
Auction price: 100 CZK (5 €)
Current price: 100 CZK (5 €)