V baru
litografie, 1978, 40,5 x 29,5 cm, sign. PD V. Ševčík 1978, č. 5/16
ID: 988
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:27
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
ID: 988
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)