Romeo a Julie
litografie, 1980, 27,5 x 15,5 cm, sign. PD L. Stratilová 80, č. 69/80, dole věnování Dr. Hrdinovi
ID: 985
Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2022 16:24
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids