Romeo a Julie
litografie, 1980, 27,5 x 15,5 cm, sign. PD L. Stratilová 80, č. 69/80, dole věnování Dr. Hrdinovi
žákyně prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení malířů Praha
ID: 985
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:24
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)