Motýl, PF 1974
2x litografie, 1974, 11 x 16,5; 21,5 x 10,5 cm, sign. PD z. Oberthorová
ID: 978
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:17
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu
ID: 978
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)