Figura
litografie, 1970, 20 x 13 cm, sign. LD Jüngling 70, autorský tisk
žák prof. A. Fišárka a Z. Kratochvíla na VŠUP v Praze
ID: 966
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:05
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)