Notový zápis
litografie, 23 x 12 cm, sign. PD Flejšar, a. t.
ID: 960
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:59
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu
ID: 960
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)