Hřbitov
litografie, 16 x 17,5 cm, sign. PD V. Fiala, rám, č. 84/100, rámu chybí zadní deska
ID: 959
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:58
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
ID: 959
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)