Model k soše
kombinovaná technika, akvarel, papír, 15 x 9 cm, sign. PD J V Schwarz
žák prof. B. Kafky
ID: 945
Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:44
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)