olej, sololit, 34 x 44 cm, sign. PD, rám
ID: 940
Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2022 15:42
Current price: 450 CZK (19 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids
ID: 940
Auction price: 150 CZK (7 €)
Current price: 450 CZK (19 €)