olej, sololit, 34 x 44 cm, sign. PD, rám
ID: 940
Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:42
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
ID: 940
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)