litografie, 22 x 35,5 cm, sign. PD Modráček, č. 25/100
ID: 939
Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2022 15:38
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID6**5 History of bids
ID: 939
Auction price: 150 CZK (7 €)
Current price: 150 CZK (7 €)