litografie, 22 x 35,5 cm, sign. PD Modráček, č. 25/100
ID: 939
Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:38
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
ID: 939
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)