TGM, Květina
2 x litografie, 16 x 11; 10 x 7 cm, sign. PD Lukavský
žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla
ID: 933
Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:32
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)