Náměstí
akvarel, tuš, papír, 1924, 18 x 25 cm, sign. LD Jan Brabec 1924, rám
ID: 918
Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:17
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu
ID: 918
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)