Kavárna
akryl, plátno, 50,5 x 70,5 cm, sign. LD R. Mužíková
multižánrová umělkyně
ID: 907
Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2022 15:06
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
multižánrová umělkyně
ID: 907
Auction price: 200 CZK (9 €)
Current price: 200 CZK (9 €)