Karel Beneš (1932-2021)
žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar; grafik, ilustrátor; zabývá se volnou i užitou grafikou, ilustrací, ex libris; z grafické tvorby převážně barevnou litografií a kamenorytinou; zastoupen v soukromých i veřejných sbírkách doma i v zahraničí; vytvořil 400 ex libris pro sběratele doma i v zahraničí; ilustroval přes 60 knih
Klaun I, Klaun II
2 x litografie, 1978, 13,5 x 13; 13 x 12 cm, sign. PD Beneš 78, č. 47/200, č. 17/200
žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
ID: 901
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:00
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID1**6
Historie příhozu