Karel Beneš (1932-2021)
žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar; grafik, ilustrátor; zabývá se volnou i užitou grafikou, ilustrací, ex libris; z grafické tvorby převážně barevnou litografií a kamenorytinou; zastoupen v soukromých i veřejných sbírkách doma i v zahraničí; vytvořil 400 ex libris pro sběratele doma i v zahraničí; ilustroval přes 60 knih
Klaun, Ptáček
2 x litografie, 1975, 1974, 14 x 12, 17 x 10 cm, sign. PD Karel Beneš 75, sign. PD Karel Beneš 74, a. t., č. 30/200
žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
ID: 900
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 14:59
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID8**9
Historie příhozu